O NAS


Jesteśmy niezależną firmą, która od 2012 roku świadczy kompleksowe usługi z zakresu spawalnictwa, kontroli jakości i inspekcji. Zaczynając od opracowywania i nadzór kwalifikacji procedur spawalniczych, inspekcji spawalniczych, jak również nadzór i wykonanie badań nieniszczących, poprzez kontrolę dostawców, inspekcje jako trzecia strona, czy też inspekcje przed wysyłką.

Mamy bogate i długoletnie doświadczenie w dostarczaniu naszych usług dla różnych konstrukcji stalowych z wiodących gałęzi przemysłu, takich jak: okrętowe, offshorowe, petrochemiczne, elektrownie ( w tym wieże wiatrowe) i przemysł lądowy. Stale podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach i seminariach, co czyni nas liderami w naszej branży zawodowej.

Współpracujemy z dużymi firmami związanymi z inspekcjami, naprawami i budowy konstrukcji stalowych (głównie w przemyśle okrętowym) jak również z producentami i armatorami rozpoznawalnymi na całym świecie. Świadczymy usługi w Europie, Afryce Ameryce Północnej (USA, Canada), Australii, Azji oraz na statkach podczas rejsów po całym świecie